Pomoc: 730 325 937

WYSZUKIWARKA

Opinie klientów

Ogólna ocena

4.6/5

Oceny

Skuteczność hamowania
4.7/5
Odporność na wysoką temperaturę
4.7/5
Pylenie / Wygląd
4.6/5
Hałas
4.5/5
Ponowny zakup tego produktu
4.6/5

» Zobacz więcej

 

 

 PARTNERZY
partner topbrakes autocentrum

siescigam.pl

 

DOSTAWA


  - przedpłata: 11.80 zł  

     (powyżej 500zł Gratis!)

  - pobranie:  18.60 zł

 

dostawa klocków i tarcz hamulcowych

FAQ

Indeks ProduktuTarcze Hamulcowe ATE Standard

Tarcze Hamulcowe ATE Standard Powiększ do pełnego rozmiaru
Producent:
Ate
Opis produktu:

Tarcze Hamulcowe ATE Standard
Nr katalogowy:24.0130-0179.1

Średnica:304 mm,
Wysokość:41 mm,
Grubość:30 mm,
Ilość otworów:5
Cena za 1 sztuk

Więcej szczegółów

Dostępność:

Stan: DOSTĘPNY

Cena: 274,82 zł

Zarejestruj się teraz i kup ten produkt a otrzymasz 27 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 27 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 5,40 zł.


Producent:
Ate
ATE to jeden z największych na świecie producentów wysokiej jakości komponentów i kompletnych rozwiązań do układów hamulcowych aut osobowych. Jest głównym dostawcą części na pierwszy montaż dla wielu marek aut. Na rynku zamienników zajmuje pierwsze miejsce w Niemczech i drugie w Europie. ATE zostało założone w Niemczech na przełomie XIX i XX wieku przez Alfreda Tevesa i szybko stało się cenioną i szanowaną marką. Aktualnie firma ma swoje przedstawicielstwa w 75 krajach na całym świecie. O zaawansowaniu produktów ATE świadczy ilość typów mieszanek klocków hamulcowych pozostających w ciągłej produkcji. Jest ich aż 160. Wszystko po to, żeby zawsze mieć pewność, że gdy wybieramy produkt ATE będzie on identyczny lub lepszy jakościowo od produktu fabrycznego.
Opis produktu:

Tarcze Hamulcowe ATE Standard

ATE to znana i ceniona marka na rynku hamulców klasy OEM, wielokrotnie montowana na pierwszy montaż. Oferuje gładkie tarcze klasy OEM - ATE Standard, a takrze w wersji usportowionej: ATE Drilled - nawiercana z wysokonawęglanych stopów żeliwa, ATE PowerDisc; nacinana tarcza jakości oryginału.

Ate standard, tarcze hamulcowe

Tarcze hamulcowe ATE Original

Wykonane ze stali wysokowęglowej tarcze mają wiele pozytywnych cech – zoptymalizowaną trwałość - i zapobiegają na przykład nadmiernemu ścieraniu i piszczeniu hamulców.Wykonane z najmniejszymi tolerancjami – maks. 30 µm dla bicia tarcz i maks. 10 µm dla odchyłki grubości - ATE jako dostawca systemowy z kompetencjami OEM dostarcza doskonałe rozwiązania na rynek części zamiennych. Również tolerancje otworów zapewniają eliminację niewyważenia i bicia promieniowego. Dzięki temu zwiększa się trwałość zawieszenia i łożysk kół.Kupując w naszym sklepie masz 100% pewności że kupiłeś oryginalny produkt!

Każdy proukt ATE posiada Kod bezpieczeństwa TecIdentify jako nowy branżowy standard na wolnym rynku części zamiennych nadaje niepowtarzalny w skali całego świata, indywidualny numer identyfikacyjny każdemu elementowi. Natomiast technologia zabezpieczająca tesa Holospot® chroni ten kod przed powieleniem i podrobieniem.

Po zakupie możesz wejść na >stronę< wprowadzić kod z opakowania i sprawdzić, czy masz oryginalny produkt.

Markowe produkty ATE międzynarodowego dostawcy części samochodowych Continental będzie można jednoznacznie rozpoznawać jako oryginalne części zamienne ATE. Za pomocą elementów zabezpieczających tesa Holospot ® i TecIdentify, firma wprowadza dwustopniową ochronę wszystkich zagrożonych produktów firmy ATE. Niepełnowartościowe podróbki zwiększają ryzyko wypadku!

  • Product Name:Tarcze Hamulcowe ATE Standard
  • Product Reference: 24.0130-0179.1
  • By Ate
  • Price: 274,82
  • Product Width: 0.00 in
  • Product Height: 0.00 in
  • Product Depth: 0.00 in
  • Product Weight: 0.00 lb
  • Description: Tarcze Hamulcowe ATE Standard Nr katalogowy:24.0130-0179.1 Średnica:304 mm, Wysokość:41 mm, Grubość:30 mm, Ilość otworów:5 Cena za 1 sztuk
Path: > > > > > > > Tarcze Hamulcowe ATE Standard