-Szybki przelew internetowy, płatności kartami oraz zakupy na raty dostępne przez serwis Przelewy24. Ponadto dostępne płatności PayPal, przelew bezpośredni oraz płatność gotówką u kuriera

Koszt dostawy jest stały niezależnie od ilości wybranych produktów

DOSTAWA
PRZEDPŁATAPOBRANIE

PRZESYŁKA

KURIERSKA

Do 500 zł - 11,80 zł

Od 500 zł - gratis

18,60 zł

PACZKOMATY

INPOST

Do 500 zł - 11,80 zł

Od 500 zł - gratis

-Newsletter

Lista produktów producenta: SP Performance

SP Performance jest producentem zamiennych tarcz i klocków hamulcowych do większości samochodów produkcji USA, Japońskich a także Europejskich. Odkąd firma została uruchomiona w połowie lat 90-tych w Long Island NY, SP Performance stała się głównym graczem na rynku hamulców sportowych w Usa. Dzięki unikalnym innowacjom i technikom produkcji, SP jest w stanie zmaksymalizować wydajność swoich wirników i klocków hamulcowych, tworząc idealne połączenie chłodzenia i odprowadzenia pyłów i gazów podczas hamowania.

SP Performance wybiera tylko najlepsze odlewy tarcz hamulcowych i dokładnie sprawdza jakość przed obróbką, która wykonana jest przy użyciu nowoczesnych maszyn CNC. Cała obróbka odbywa w USA. Po zakończeniu procesu obróbki tarcze są następnie przesyłane do działu galwanizacji, gdzie zostaną pokryte powłoką antykorozyjną przez zanurzenie.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.