Lista produktów marki STOPTECH


Dystrybutor układów hamulcowych Stoptech

StopTech oferuje pełną gamę wysokowydajnych układów hamulcowych i komponentów do tysięcy samochodów. Każdy komponent i zestaw StopTech został zaprojektowany specjalnie dla konkretnego pojazdu. Od opatentowanych tarcz AeroRotors StopTech, zestawów powiększonych hamulców o różnych średnicach, do komponentów wyścigowych, dużych zestawów hamulcowych, sportowych tarcz dwu częściowych, klocków, przewodów i płynu hamulcowego. Niezależnie od tego, czy chodzi o codziennego kierowcę, pojazd służbowy czy samochód wyścigowy, wszystkie tarcze StopTech dzięki zastosowaniu systemu wentylacji „Vane Design” zapewniają lepsze chłodzenie niż seryjne odpowiedniki producenta. Zastosowane innowacje konstrukcyjne, rygorystyczne spełnianie specyfikacji zapewniają wysoką jakość i siłę hamowania.

Podstawową funkcją tarczy hamulcowej jest magazynowanie i uwalnianie energii cieplnej wytwarzanej podczas hamowania. Na pierwszy rzut oka tarcze różnych producentów mogą wydawać się identyczne, jednak pod względem jakości i wydajności nie można określić, porównując zewnętrzne wymiary lub ich estetykę. Uznanie marki i pozytywne opinie produktów marki StopTech potwierdzają staranne projektowanie, nowoczesne nawęglane stopy z dodatkami użyte do ich budowy oraz precyzyjny i rygorystyczny etap obróbki i kontroli jakości.

Firma posiada zasoby inżynieryjne i badawczo-rozwojowe do testowania tarcz na jednym z trzech dynamometrów hamulców, w pojazdach drogowych oraz w laboratorium. Tarcze hamulcowe StopTech są zaprojektowane i zbudowane tak, aby oferować znaczące korzyści w zakresie hamowania w stosunku do części OEM.

Aktywne filtry