-Szybki przelew internetowy, płatności kartami oraz zakupy na raty dostępne przez serwis Przelewy24. Ponadto dostępne płatności PayPal, przelew bezpośredni oraz płatność gotówką u kuriera

Koszt dostawy jest stały niezależnie od ilości wybranych produktów

DOSTAWA
PRZEDPŁATAPOBRANIE

PRZESYŁKA

KURIERSKA

Do 500 zł - 11,80 zł

Od 500 zł - gratis

18,60 zł

PACZKOMATY

INPOST

Do 500 zł - 11,80 zł

Od 500 zł - gratis

-Newsletter

Klocki hamulcowe Black Diamond Predator Fast Road

Klocki Black Diamond Fast Road są wstępem do klocków z grupy performance, klocki oferują odczuwalnie większą skuteczność hamowania, oraz większy zakres temperatury pracy podniesiony do 520 st. Klocki Black Diamond FR nie posiadają wad klocków performance; zachowują zużycie, pylenie oraz hałas na poziomie klocków seryjnych. Do zastosowań z tarczami nacinanymi, nawiercanymi oraz z seryjnymi gładkimi tarczami.


Klocki hamulcowe Black Diamond Fast Track

Klocki-Black_Diamond-FT.jpg

Klocki hamulcowe Black Diamond Predator Fast Track zostały opracowane do mocnych i ciężkich samochodów, używanych zarówno na drogach publicznych jak i na torze. Klocki Black Diamond FT nie wymagają dogrzania, a więc pracują od najniższych temperatur, zapewniają stały współczynnik tarcia aż do 700 st. Klocki odporne na zjawisko fadingu. Klocki Black diamond do zastosowania z nacinanymi tarczami Blck Diamond jak i gładkimi tarczami OE, posiadają homologację reg 90.

wlasciwosci-klockow-black-diamond-fast-t