-Szybki przelew internetowy, płatności kartami oraz zakupy na raty dostępne przez serwis Przelewy24. Ponadto dostępne płatności PayPal, przelew bezpośredni oraz płatność gotówką u kuriera

Koszt dostawy jest stały niezależnie od ilości wybranych produktów

DOSTAWA
PRZEDPŁATAPOBRANIE

PRZESYŁKA

KURIERSKA

Do 500 zł - 11,80 zł

Od 500 zł - gratis

18,60 zł

PACZKOMATY

INPOST

Do 500 zł - 11,80 zł

Od 500 zł - gratis

-Newsletter

EBC Brakes

Firma EBC Brakes posiada ponad 400 pracowników na całym świecie, EBC jest niezależnym liderem na rynku hamulców, dumnym ze swoich klientów, produktów, sukcesu i pracowników. Klocki hamulcowe EBC produkują największą na świecie gamę klocków hamulcowych i tarcz hamulcowych, z ponad 5000 numerów dostępnych części dla każdego typu pojazdu. Hamulce EBC są produkowane w jednej ze swoich dwóch specjalistycznych fabryk w Wielkiej Brytanii i USA.

Siedziba firmy Ebc Brakes

Siedziba firmy Ebc Brakes


Dzięki nowoczesnym trendom w kierunku tanich importowanych klocków hamulcowych i tarcz hamulcowych, hamulce firmy EBC przewodzą światu pod względem technologii, kontroli jakości, wydajności produktów i obsługi klienta. Asortyment lidera obejmuje klocki hamulcowe do samochodów osobowych, ciężarowych i SUV, tarcze hamulcowe dla każdego pojazdu rolniczego na świecie, a nawet klocki hamulcowe do farm wiatrowych, klocki hamulcowe do zastosowań wojskowych, takich jak Humvee, różne samochody pancerne, hamulce kolejowe i wszelkiego rodzaju hamulce pojazdów przemysłowych.

Rodzaje produkowanych klocków hamulcowych obejmują aramidowe klocki hamulcowe, hamulce spiekane, ceramiczne klocki hamulcowe i węglowe klocki hamulcowe o długiej żywotności. Asortyment tarcz hamulcowych EBC obejmuje żeliwne tarcze hamulcowe lub tarcze hamulcowe ze stali nierdzewnej do motocykli, klocki hamulcowe i tarcze do rowerów górskich, oraz klocki hamulcowe i tarcze ATV.

EBC konsekwentnie dąży do tego, aby ich klocki i tarcze były produktami bezpieczeństwa i były najlepiej wykonane ręcznie, aby maksymalnie skupić się na wysokiej jakości, a nie na oszczędnościach cenowych. Są one zaprojektowane i badane na bieżąco w własnych obiektach na wysokim poziomie.

Firma posiada status firmy przyjaznej dla środowiska - ECO Friendly

Ten projekt powstał w celu natychmiastowego wyeliminowania toksycznych składników powszechnie stosowanych w przemyśle okładzin hamulcowych, które EBC Brakes wykonała wiele lat temu. Następnie projekt kontynuuje badania i pionierskie materiały wykorzystujące składniki organiczne, dziedzinę, w której EBC Brakes jest zdecydowanym liderem. Dla nas, aby opisać elementy używane w dzisiejszych czasach, produkty EBC byłyby bardzo pomocne dla naszej konkurencji, więc wolimy pozostawić ich do zgadywania, wystarczy powiedzieć, że EBC Brakes, który jest młodym i długoterminowym myślicielem, ma więcej pomysłów niż większość jego konkurentów połączone w tym obszarze badań.

Firma EBC Brakes stara się być najbardziej przyjaznym dla środowiska dostawcą hamulców na świecie. Obecnie znana jest Grupa Freeman, w skład której wchodzą: EBC Brakes, European Friction Industries, Premier Braking Ltd. Grupa jest niezależnym producentem komponentów hamulcowych i sprzęgłowych dostarczanych pod tymi markami, a także jest dostawcą private label dla wielu dużych dystrybutorów hamulców na całym świecie.

logo firmy ebc brakes

Popularne w sklepie klocki i tarcze hamulcowe firmy Ebc