Partnerzy

Dostawa i płatności

Szybki przelew internetowy, płatności kartami oraz zakupy na RATY dostępne przez serwis Przelewy24. Ponadto dostępne płatności PayPal, przelew bezpośredni oraz płatność gotówką u kuriera

Darmowa wysyłka w sklepie topbrakes

Szczegóły

Kod produktu

Tarcze Brembo

Tarcze Brembo

Zamienniki fabrycznie montowanych tarcz hamulcowych produkowane do niemal każdego samochodu. Firma Brembo tworząc produkty na rynek wtórny kieruje się zasadą aby posiadały tą samą jakość jak OE, czyli przeznaczone na pierwszy montaż. Produkcja gładkich tarcz Brembo jest zdecentralizowana, są wytwarzane w zakładach w Europie, USA, Meksyku, Brazylii i Azji. Co pozwala zoptymalizować koszty produkcji, logistyki co przekłada się na atrakcyjną cenę końcową tarcz. Ogromne doświadczenie oraz stały rozwój w badania, nowoczesne materiały i udoskonalanie technologii produkcji pozwala oferować coraz bardziej wydajne i niezawodne tarcze hamulcowe.

System wentylacji PVT

Brembo opracowało i opatentowało nowatorski system chłodzenia tarcz który z powodzeniem wykorzystuje w swoich produktach. PVT to system pilarów wewnątrz tarczy hamulcowej który składa się z Filarów w kształcie gwiazdy ułożonych w trzech rzędach. Opracowany system pozwolił uzyskać lepsze chłodzenie tarcz o 40% w porównaniu z tarczami z tradycyjnym żebrowaniem prostym. Lepsze chłodzenie pozwala uzyskać lepsze parametry hamowania podczas intensywnej pracy hamulców i zmniejszyć ryzyko uszkodzenia tarcz. System pilarów pozwolił także na obniżenie masy tarczy co przekłada się na mniejszą masę wirującą i nieamortyzowaną co bardzo pozytywnie wpływa na osiągi samochodu.

Chłodzenie tarcz Brembo - PVT

Hamulce Brembo

Brembo

Firma założona w 1961r we Włoszech przez Emila Bombassei, na początku swojej działalności specjalizowała się w produkcji tarcz hamulcowych. Obecnie firma jest niekwestionowanym światowym liderem w produkcji tarcz, klocków, zacisków, przewodów oraz zestawów hamulcowych. Firma dostarcza układy hamulcowe na pierwszy montaż do najpopularniejszych samochodów użytkowych, zestawów sportowych hamulców do modernizacji i tuningu, oraz zaawansowanych układów hamulcowych do sportu motorowego w tym także Formuły 1. Wysoka jakość produktów Brembo jest wynikiem stałego rozwoju firmy w badania, nowoczesne materiały i stałe doskonalenie technologii produkcji w oparciu o testy produktów.