Honda CBX1000 A 1980 - 1980 - przewody Hel HBK2810

0 1 2 3 4
0/5 - 0 opinii(e)
0 1 2 3 4 0
0 1 2 3 0 0
0 1 2 0 1 0
0 1 0 1 2 0
0 0 1 2 3 0

Komplet przewodów Hel w stalowym oplocie na cały motocykl; Przód: 3 szt; Tył: 1 szt

Typ układu: S

Indeks: HBK2810

HEL
668,99 zł
Dostępność: Wysyłka w 48h
Ilość

Zapytaj o produkt

Honda CBX1000 A 1980 - 1980 - przewody Hel

Honda CBX1000 A 1980 - 1980 - przewody Hel

Komplet przewodów Hel w stalowym oplocie na cały motocykl; Przód: 3 szt; Tył: 1 szt

Typ układu: S

Indeks: HBK2810

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Wysyłka w 48h

PRZEWODY HAMULCOWE W STALOWYM OPLOCIE HEL

Przewody wykonywane są z najlepszej jakości materiałów, zbudowane z teflonowego rdzenia pokrytego stalowym oplotem z stali nierdzewnej, całość pokrywa syntetyczna koszulka bezbarwna lub w wybranym kolorze. Wszystkie przewody Hel są zaciskane hydraulicznie a końcówki użyte do ich budowy wykonane są z stali kwasoodpornej, co gwarantuje wysoką jakość produktu, niezawodność i dożywotnią gwarancję producenta.

Tradycyjne gumowe przewody pod wpływem ciśnienia podczas użycia hamulca zwiększają swoja objętość powodując osłabienie siły hamowania i efekt miękkiego hamulca, efekt ten jest spotęgowany w rozgrzanych hamulcach kiedy nagrzewa się płyn hamulcowy. Wymiana na przewody w stalowym oplocie eliminuje całkowicie to zjawisko sprawiając że operowanie hamulcem staje się precyzyjne niezależnie od temperatury płynu hamulcowego i wieku przewodów.

Wszystkie przewody Hel posiadają homologacje drogową, wykonywane są według specyfikacji oryginalnie montowanych przewodów, to też każdy dedykowany zestaw pasuje w miejsce seryjnej części. Każdy zestaw posiada wszystkie elementy mocujące, w przypadku końcówek oczkowych także nowe śruby drążone wraz z podkładkami miedzianymi, instrukcję, naklejki z logo producenta oraz certyfikat.

Cechy:

  • - elementy stalowe wykonane z stali kwasoodpornej
  • - dożywotnia gwarancja
  • - eliminacja efektu miękkiego hamulca
  • - możliwość stosowania sportowych płynów hamulcowych
  • - kompatybilność wybranego zestawu
  • - homologacja drogowa
  • - możliwość wyboru koloru przewodów i końcówek

Przewody Hel wykonywane są na bieżąco u producenta na zamówienie termin wysyłki to: 1-3 dni, nie podlegają zwrotowi, w przypadku kiedy przewody nie pasują przewody są wymieniane bez dodatkowych opłat również obiorem i dostawą kurierem.

Typy układów

- z jedną tarczą hamulcową z przodu:

hel-p.gifTyp P składa się z pojedynczego przewodu biegnącego od pompy hamulcowej do zacisku, w niektórych motocyklach część przewody stanowi metalowa rurka którą można zastąpić w całości przewodem elastycznym, chcąc pozostawić oryginalną metalową rurkę zestaw przewodów będzie droższy, o cenie decyduje liczba przewodów a nie długość.

- z dwiema tarczami z przodu:

Układ S - składa się z trzech przewodów; łączący pompę hamulcową z trójnikiem oraz dwa przewody biegnące od trójnika do zacisków hamulcowych. W przypadku tego układu należy sprawdzić czy przewody można odkręcić od trójnika, jeżeli są one integralną częścią należy stosować nowy trójnik/rozdzielacz.

Układ F - Modyfikacja składa się z dwóch przewodów biegnących od pompy do zacisków hamulcowych. przewody przy pompie połączone są za pomocą końcówek oczkowych z wykorzystaniem dłuższej śruby drążonej która również znajduje się w zestawie

Układ O - modyfikacja składa się z dwóch przewodów: pompa - zacisk, oraz zacisk - zacisk, do zacisku przy którym łączą się przewody stosuję się wspólną śrubę drążoną dołączoną do zestawu

Wszystkie trzy wyżej wymienione układy można stosować zamiennie. HEL posiada w ofercie zestawy typu F do większości motocykli fabrycznie wyposażonych w układ typu S. Układ typu O jest najrzadziej spotykany.

Kolory przewodów:

Kolory końcówek:

Brak dostępnych danych dla produktu.

Brak dostępnych danych dla produktu.

Jest 0 opinii(e) - 0 1 2 3 4 0/5