wybierz części hamulcowe za co najmniej 999 PLN i odbierz RABAT na płyn hamulcowy i akcesoria montażowe Rabat na klocki i tarcze hamulcowe

Partnerzy

Dostawa i płatności

Szybki przelew internetowy, płatności kartami oraz zakupy na RATY dostępne przez serwis Przelewy24. Ponadto dostępne płatności PayPal, przelew bezpośredni oraz płatność gotówką u kuriera

Koszt dostawy jest stały niezależnie od ilości wybranych produktów

Dostawa
PrzedpłataPobranie

Kurier

do 300 zł - 11,80 zł

od 300 zł - gratis

do 300 zł - 18,60 zł

od 300 zł - gratis

Paczkomaty

Inpost

do 300 zł - 11,80 zł

od 300 zł - gratis

-Newsletter

Lista produktów producenta: DBA


DBA, czyli dystrybutor niezawodnych tarcz hamulcowych do samochodów osobowych, 4x4, Suv i sportowych


W przypadku hamulców tarczowych, podobnie jak w przypadku każdego elementu bezpieczeństwa, nie może występować skrótów. Kierowcy na całym świecie oczekują produktów DBA w celu zapewnienia stałej, niezawodnej i najwyższej wydajności. DBA zapewnia to dzięki inżynierii dysków, które są znacznie lepsze od standardowych i wtórnych odpowiedników. W jaki sposób? DBA wyznacza poprzeczkę w zakresie jakości, tolerancji, wysokiej jakości metali i sprzętu produkcyjnego, który zapewnia najwyższej jakości tarcze hamulcowe.


W swojej ofercie posiada zarówno gładkie tarcze oraz zaawansowane pod względem technologicznym - tarcze sportowe. Tarcze hamulcowe marki DBA dostępne są w wersji nacinanej, wierconej na dwuczęściowych aluminiowych centralnych elementach mocujących. Producent ten w swoich produktach stosuje wiele innowacyjnych rozwiązań – wszystkie po to, aby dostarczyć swoim klientom jak największe osiągi oraz bezpieczeństwo podczas każdej podróży. Dlatego też DBA gwarantuje niezawodność i trwałość swoich tarcz hamulcowych.


Obecnie Dba dostarcza tarcze hamulcowe niemal na całym świecie: Australii, USA, Europie, na Bliskim Wschodzie, w Rosji, Azji. Oferowane przez DBA tarcze i klocki hamulcowe do pojazdów użytkowanych na co dzień, samochodów sportowych, modyfikowanych, Suv, 4x4, wojskowych, opancerzonych oraz aplikacje na tor i sportów motorowych.