Lista produktów marki DBA


DBA - Tarcze hamulcowe do samochodów osobowych, 4x4, Suv i sportu

W przypadku hamulców tarczowych, podobnie jak w przypadku każdego elementu bezpieczeństwa, nie może występować skrótów. Kierowcy na całym świecie oczekują produktów DBA w celu zapewnienia stałej, niezawodnej i najwyższej wydajności. DBA zapewnia to dzięki inżynierii dysków, które są znacznie lepsze od standardowych i wtórnych odpowiedników. W jaki sposób? DBA wyznacza poprzeczkę w zakresie jakości, tolerancji, wysokiej jakości metali i sprzętu produkcyjnego, który zapewnia najwyższej jakości tarcze hamulcowe.

W swojej ofercie posiada zarówno gładkie tarcze oraz zaawansowane pod względem technologicznym - tarcze sportowe. Tarcze hamulcowe marki DBA dostępne są w wersji nacinanej, wierconej na dwuczęściowych aluminiowych centralnych elementach mocujących. Producent ten w swoich produktach stosuje wiele innowacyjnych rozwiązań – wszystkie po to, aby dostarczyć swoim klientom jak największe osiągi oraz bezpieczeństwo podczas każdej podróży. Dlatego też DBA gwarantuje niezawodność i trwałość swoich tarcz hamulcowych.

Obecnie Dba dostarcza tarcze hamulcowe niemal na całym świecie: Australii, USA, Europie, na Bliskim Wschodzie, w Rosji, Azji. Oferowane przez DBA tarcze i klocki hamulcowe do pojazdów użytkowanych na co dzień, samochodów sportowych, modyfikowanych, Suv, 4x4, wojskowych, opancerzonych oraz aplikacje na tor i sportów motorowych.

Aktywne filtry