-Szybki przelew internetowy, płatności kartami oraz zakupy na raty dostępne przez serwis Przelewy24. Ponadto dostępne płatności PayPal, przelew bezpośredni oraz płatność gotówką u kuriera

Koszt dostawy jest stały niezależnie od ilości wybranych produktów

DOSTAWA
PRZEDPŁATAPOBRANIE

PRZESYŁKA

KURIERSKA

Do 500 zł - 11,80 zł

Od 500 zł - gratis

18,60 zł

PACZKOMATY

INPOST

Do 500 zł - 11,80 zł

Od 500 zł - gratis

-Newsletter

Lista produktów producenta: HEL

Producent przewodów hamulcowych w stalowym oplocie firmy Hel


Marka Hel wywodzi się z firmy Hose-Equip, która w 2000 roku wyspecjalizowała się w produkcji przewodów hamulcowych w stalowym oplocie. Obecnie przewody hamulcowe Hel dostępne są w 72 krajach świata, oprócz przewodów w stalowym oplocie do motocykli i samochodów firma poszerzyła swoją działalność o chłodnice i klocki hamulcowe.


Przewody hamulcowe marki Hel wykonane są z niebanalną precyzją oraz z materiałów najwyższej jakości. Posiadają teflonowy rdzeń przewodu, stalowy oplot, koszulkę ochronną w 12 dostępnych kolorach oraz zaciśnięte na przewodzie końcówki wykonane ze stali nierdzewnej. Tylko najlepsze tworzywa mogą zagwarantować wytrzymałość i większą wydajność każdej części układu hamulcowego. Hamulce są jedną z najważniejszych części samochodowych. Zapewniają one bezpieczeństwo podczas jazdy, dlatego powinny być one niezawodne. Zamiana przewodów hamulcowych na przewody w oplocie zostanie przez Ciebie natychmiast zauważona. Klasyczne gumowe przewody hamulcowe pod wpływem ciśnienia w czasie hamowania zwiększają swoją objętość osłabiając przy tym sam proces hamowania. Natomiast przewody hamulcowe marki Hel w stalowym oplocie działają płynnie i nie dają wrażenia miękkiego hamulca. Dzięki temu praca hamulcem jest lekka i precyzyjna.