wybierz części hamulcowe za co najmniej 999 PLN i odbierz RABAT na płyn hamulcowy i akcesoria montażowe Rabat na klocki i tarcze hamulcowe

Partnerzy

Dostawa i płatności

Szybki przelew internetowy, płatności kartami oraz zakupy na RATY dostępne przez serwis Przelewy24. Ponadto dostępne płatności PayPal, przelew bezpośredni oraz płatność gotówką u kuriera

Koszt dostawy jest stały niezależnie od ilości wybranych produktów

Dostawa
PrzedpłataPobranie

Kurier

do 300 zł - 11,80 zł

od 300 zł - gratis

do 300 zł - 18,60 zł

od 300 zł - gratis

Paczkomaty

Inpost

do 300 zł - 11,80 zł

od 300 zł - gratis

-Newsletter

Lista produktów producenta: BLACK DIAMOND


Black Diamond - producent tarcz hamulcowych, przewodów oraz klocków


Black Diamond Performance to Brytyjska firma zajmująca się poprawą wydajności części samochodowych. Pierwsze produkty powstały 1993r, już dwa lata później tarcze nacinane G12 zostały nagrodzone pierwszym miejscem w teście deklasując konkurencyjnych producentów hamulców. Dalszy rozwój i udoskonalanie produktów został wielokrotnie nagrodzony w popularnych magazynach m.in. Max Power i Fast Car przyznając tytuł lidera na rynku producentów części hamulcowych.


Tarcze tej marki produkowane są z najwyższej klasy materiałów. Tarcze hamulcowe odporne są na wszelkiego rodzaju deformacje oraz wysoką temperaturę, a to dzięki hartowaniu metalu już na etapie produkcyjnym. Tarcze dostępne są w formie nacinanej oraz nawiercanej i zapewniają użytkownikowi lepsze hamowanie zarówno w wysokiej, jak i w niskiej temperaturze. Nacięcia na tarczy hamulcowej mają za zadanie odprowadzić powstałe gazy podczas hamowania oraz mają chronić klocki hamulcowe przed zeszkleniem. Nawiercenia natomiast, zwiększają wydajność układu hamulcowego.


Klocki dostarczane przez Black Diamond, zaliczane są do grupy performance. Zapewniają większy komfort w procesie hamowania oraz pracę przy większej temperaturze.


Przewody hamulcowe marki Black Diamond stosowane są jako zamiennik seryjnie produkowanych i dużo mniej wydajnych przewodów gumowych. Przewody te posiadają stalowy oplot, który ułatwia pracę hamulcem i zwiększa jego wytrzymałość.